Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Agencja Konstancin Sp. z o.o.

ul. Wilanowska 37 Konstancin-Jeziorna

Mapa

793 563...

793 563 814

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

konstancina.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Agata Pijarczyk

Nasi Agenci

O nas

Agencja Konstancin Sp. z o.o. istnieje od 07 kwietnia 1991 roku, założona i prowadzona przez Andrzeja Krzyżanowskiego.

Specjalizacja agencji: szeroko rozumiany teren miasta i gminy KONSTANCIN-JEZIORNA, z przyległościami.

Agencja mieści się w zabytkowej willi "Ave" z 1902 roku, w pięknym konstancińskim parku-ogrodzie. Wszyscy mieszkamy w Konstancinie i znamy ten teren jak nikt. Znamy tu wszystkich i jesteśmy znani.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszej oferty, w której znajdą Państwo domy i posiadłości, ale również informacje o działkach, wynajmie, o samym Konstancinie

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Agencja Konstancin Sp. z o.o.

Filtruj

15 999 zł470 m² 34,04 zł/m²

Agata Pijarczyk-Obara

Agata Pijarczyk-Obara

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia dom w stylu skandynawskim, po generalnym remoncie. Na parterze znajduje się salon (60 mkw) z kominkiem i wyjściem na taras, duża...

Szczegóły ogłoszenia

6 960 000 zł820 m² 8 487,80 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:62 863 m²

Niezwykła nieruchomość stanowiąca 1/3 części 17 hektarowego zabytkowego, miejskiego parku wraz z książęcą rezydencją, na którą składają...

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł300 m² 12 166,67 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 281 m²

Klasycystyczna niewielka willa z 1905 r. o powierzchni zabudowy 215 m2, użytkowej około 260 m2 na działce 3281m2. Budynek ma 2 kondygnacje naziemne...

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł66,60 m² 12 987,99 zł/m²

Agata Pijarczyk-Obara

Agata Pijarczyk-Obara

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 66 m2 w osiedlu zamkniętym całodobowo chronionym gotowe do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej widnej kuchni...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowo wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni ok 20 m przy ul. Wilanowskiej w reprezentacyjnym budynku odrestaurowanej willi ave....

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 100 m² 5 909,09 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Zabytkowa willa z 1922 r. projektu Marcina Wienfelda współautora najwyższego przedwojennego Warszawskiego wieżowca Prudential. Powierzchnia całkowita...

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł350 m² 42 857,14 zł/m²

Agata Pijarczyk-Obara

Agata Pijarczyk-Obara

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni ok. 350 mkw na działce 3000 mkw. Na parterze dwupoziomowy salon z kominkiem, designerska kuchnia z jadalnią i wyjściem...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł110 m² 38 181,82 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 899 m²

Przedwojenna posesja o powierzchni 4899 m2 z niewielkim parterowym domem o powierzchni ok. 110 m2 - Domek Mauretański projektu znanego...

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,50 m² 11 644,17 zł/m²

Agata Pijarczyk-Obara

Agata Pijarczyk-Obara

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w centrum Piaseczna. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,...

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł781 m² 21 126,76 zł/m²

Agata Pijarczyk-Obara

Agata Pijarczyk-Obara

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 760 m²

Willa z końca lat 20 - tych XX w. o powierzchni ok. 500 m , w stylu klasycystycznym, z łamanym mansardowym dachem typu polskiego,...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom o powierzchni 235 m2 w zabudowie bliźniaczej z ogrodem 725 m2. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, hall, toaleta, piętro: sypialnia...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł1 230 m² 14 634,15 zł/m²

Andrzej Krzyżanowski

Andrzej Krzyżanowski

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:35 852 m²

Największy dostępny na rynku w Konstancinie zespół założenia parkowego z historyczną willą z 1904 r., rozbudowaną w latach 90-tych...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij